Схеми замірів для тканинних ролет

Система Міні

Відкрита система міні виготовляється із максимальною шириною 1300 міліметрів та максимальною висотою 2400 мм.. Габаритні розміри системи по ширині на 35 мм. більші за ширину тканини, 20 мм. зі сторони керування і 15 мм. з іншої сторони.

Ширина а заміряється по зовнішнім граням штапіка. Якщо габаритна ширина штори виходить за межі віконної конструкції - потрібно зменьшити ширину тканини на відповідний розмір.

Висота b заміряється по висоті готового виробу.

схема замірів система міні

Габаритна ширина системи Міні день ніч на 44 мм. більша за ширину тканини, 22 мм. з однієї сторони і 22 мм. з другої. Ширина для системи день ніч заміряється по зовнішнім граням штапіка, висота - по висоті готового виробу.

Механізм системи міні

механізм система міні

Нижня фіксація на жилці

система міні фіксація на жилці

Нижня фіксація на магнітах

система міні фіксація на магнітах

Система Стандарт

Відкрита система Стандарт та день ніч Стандарт виготовляється із максимальною шириною 1700 міліметрів та максимальною висотою 3000 мм.. Габаритні розміри системи по ширині на 35 мм. більші за ширину тканини, 21 мм. зі сторони керування і 14 мм. з іншої сторони.

При встановленні на раму вікна ширина та висота заміряються аналогічно системі Міні. При встановленні на проєм, ширина заміряється з урахуванням бажаних припусків зправа і зліва, зазвичай плюс 5 - 10 сантиметрів з кожної сторони.

Механізм системи стандарт

механізм система стандарт

Система Максі

Відкрита система Максі виготовляється із максимальною шириною 3000 міліметрів Габаритні розміри системи по ширині на 46 мм. більші за ширину тканини, 25 мм. зі сторони керування і 21 мм. з іншої сторони.

Встановлюється на проєм. Ширина і висота заміряються по бажаній ширині і висоті готового виробу.