Схеми установки тканинних ролет

Система Міні

Розпаковуємо рулонну штору, вставляємо в один кінець вала втулку із ланцюжком 1. Коротка частина ланцюжка ( 15 - 20 см.) має бути зі сторони скла. Для того, щоб поміняти сторону керування потрібно перетягнути ланцюжок в втулці без штори на іншу сторону.

втулки механізму системи міні

Вставляємо в другий кінець вала втулку без ланцюжка 2.

втулки механізму системи міні

Наживлюємо один кронштейн з шестернею 3 в отвір втулки з ланцюжком 1 і приміряємо штору на вікні.

кронштейн механізму системи міні

Якщо передбачена фіксація на жилці, то попередньо в кронштейни має бути заведена жилка.

Намічаємо межі кронштейна. Знімаємо штору, виймаємо кронштейн 3 зі втулки 1 і присверлюємо його до вікна.

Вставляємо штору на вікно в присверлений кронштейн, вставляємо в другий кінець штори другий кронштейн 6 із шестернею 7, за допомогою будівельного рівня вирівнюємо штору і намічаємо межі другого кронштейну.

Знімаємо штору, присверлюємо другий кронштейн 6 і виймаємо з нього шестерню 7.

Вставляємо шестерню 7 в втулку штори 2 і встановлюємо штору в прикріплені кронштейни.(Одна частина штори з ланцюжком вставляється в шестерню, друга, шестернею заходить в прикріплений кронштейн).

Встановлюємо на кронштейни декоративні заглушки 4. Шторка встановлена.

заглушки механізму системи міні

У випадку фіксації на жилці, пропускаємо жилку через кільця в нижній планці штори, намічаємо і присверлюємо до нижньої частини рами вікна фіксатори жилки 5. Заводимо жилку у фіксатори і за допомогою плоскої широкої викрутки натягуємо жилку, провертаючи фіксатори на 2 - 4 оберти. Обрізаємо зайву жилку.

фіксація системи міні

У випадку магнітної фіксації, прикладаємо металеві пластинки до магнітів, які розміщені на задній частині нижньої планки, опускаємо штору у крайнє нижнє положення, намічаємо на вікні межі пластинок, знімаємо пластинки з магнітів і кріпим їх на вікно за допомогою двостороньої клейкої стрічки, попередньо знежиривши місця кріплення спиртом.

Перевіряємо роботу штори. Опускаємо тканину в крайнє нижнє положення і встановлюємо на ланцюжок обмежувач, аби штора не опускалась більше ніж потрібно.

При необхідності, підрізаємо ланцюжок до потрібної довжини, встановлюємо декоративний обтягувач ланцюжка 8.

При необхідності встановлюємо фіксатор ланцюжка.

Система Міні день ніч

Для встановлення системи Міні день ніч достатньо у верхній частині вікна прикріпити дві кліпси і замкнути на них кріпильну планку день ніч.

фіксація системи міні

Подальші дії з встановлення - аналогічно звичайній системі міні.

Встановлення рулонних штор системи Стандарт та системи Максі відбувається у такій же послідовності. При встановленні систем на проєм, в проєм чи стелю для кріплення кронштейнів використовуються відповідні дюбелі та шурупи.